Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 11. Bölüm İzle 10 Ağustos Salı

Can Yoldaşım Dizisi 11. Bölüm İzle

10 Ağustos 2021 Salı

MOHİT’İN İSTEĞİ

Can Yoldaşım’da bugün Mohit bilgisayar kursuna yazılmak istediğini annesine söyler. Santos Mohit’e izin vermez ve Suraj’dan Mohit’i tatlıcı dükkanında çalıştırmasını ister. Suraj annesinin bu isteğine ne cevap verecek? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 10 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölümü 11. bölümüyle izle7.com’da.

11. Bölüm

Mina Sandiya’ya gelinlerin evde köleden farkının olmadığını ve Santos’un gelinleri bir eşya olarak gördüğünü anlatır. Mohit Santos’tan bilgisayar kursuna gitmek için izin ister. Santos bu isteği kabul etmez. Sandiya Ankur’un yanına gider ve ona bütün hayallerini mahvettiğini söyler. Suraj Santos’un yanına gidip Mohit’in okula gitmesine izin vermesini ister. Santos ise Suraj’ın isteğini de kabul etmez ve ona Mohit’i tatlıcı dükkanında çalıştırmasını söyler. Hiçbir zaman annesini kırmayan Suraj Santos’un bu söylediğine ne cevap verecek?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE