Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 111. Bölüm İzle 18 Kasım Perşembe

Can Yoldaşım Dizisi 111. Bölüm İzle

18 Kasım 2021 Perşembe

MOHİT’İN GERGİN BEKLEYİŞİ

Can Yoldaşım’da bugün Santos, Sandiya’nın ailesi için mükemmel bir gelin olduğunu düşünür. Mohit ise oynadıkları oyunun açığa çıkmasından korkar. Mohit’in korkuları gerçek mi olacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Can Yoldaşım 18 Kasım Perşembe günü yayınlanan son bölümü 111. bölümüyle izle7.com’da.

111. Bölüm

Santos, Sandiya’nın ailesi için yaptıklarını görünce şok olur. Emily ve Çavi’nin suçlarını Sandiya’nın kendi üstüne aldığını öğrenen Santos, geliniyle gurur duyar. Arun Sandiya’nın çok özel biri olduğunu söylediğinde Santos da ona katılır. Sandiya’nın bunu neden yaptığını anlamaya çalışan Santos, yine de gelininin polis olmasını istemediğini söyler. Öte yandan Mohit, oynadıkları oyunun ortaya çıkmasından dolayı çok gergin davranır. Onun bu davranışlarını anlayamayan Santos, oğlu ve gelini hakkındaki gerçekleri öğrenecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/11/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE