Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 113. Bölüm İzle 20 Kasım Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 113. Bölüm İzle

20 Kasım 2021 Cumartesi

SURAJ’DAN SANTOS’A AĞIR DARBE

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya’nın yarışmayı kazanması Santos’un ağır bir yenilgiye uğramasına sebep olur. Gelininin polis olmasını istemeyen Santos’u nasıl bir darbe bekliyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 20 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 113. bölümüyle izle7.com’da.

113. Bölüm

Sandiya Santos’un yaptıklarını kayınbabasına anlatırken Suraj her şeyi duyar. Annesinin yaptıkları karşısında şok olan Suraj onun bu tavrı yüzünden çok kırılır. Sandiya’yı yarışmayı kazanmaya ikna eden Suraj annesiyle yüzleşmeye karar verir. Sandiya’nın yarışmayı kazanması Santos dışında tüm ailede sevince neden olur. Herkesin Sandiya’nın ne kadar akıllı olduğunu söylemesinden rahatsız olan Santos, gelinine olan öfkesini sonunda kusar. Sandiya’nın polis olmasını istemeyen Santos’u nasıl bir şok bekliyor?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/11/19
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE