Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 128. Bölüm İzle 5 Aralık Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 128. Bölüm İzle

5 Aralık 2021 Pazar

SANDİYA YENİDEN EVLENMEK İSTİYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya kayınvalidesinin evlilik yıl dönümünde kocasıyla arasındaki yeminlerin gerçek olmadığını düşünür. Suraj’la yeniden evlenmek istediğini söyleyen Sandiya nasıl bir tepkiyle karşılaşacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Can Yoldaşım 5 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölümü 128. bölümüyle izle7.com’da.

128. Bölüm

Sandiya Santos ve Arun’un evlilik yıl dönümünün geldiğini görünce onlar için bir parti vermek ister. Santos gelinlerinin yaptıklarını öğrenince çok öfkelenir. Sandiya eltileriyle birlikte Santos’u hazırlar. Arun eve geldiğinde ne olduğunu anlamaya çalışır fakat Santos hatırlatınca evlilik yıl dönümü kutlaması olduğunu anlar. Sandiya partide Suraj ile evlenirken verdiği yeminlerin geçersiz olduğunu düşünür. Suraj ile tekrar evlenmek isteyen Sandiya kocasını buna ikna edebilecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE