Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 138. Bölüm İzle 15 Aralık Çarşamba

Can Yoldaşım Dizisi 138. Bölüm İzle

15 Aralık 2021 Çarşamba

SANDİYA’NIN AKADEMİDEKİ GELECEĞİ

Can Yoldaşım’da bugün ağrıları dinmeyen Sandiya hamile olma ihtimaliyle eczaneden gebelik testi alır. Eczaneden Sandiyayı gören akademi müdürü ne tepki verecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 15 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 138. bölümüyle izle7.com’da.

138. Bölüm

Yeni görevi olan takım oyununda Sandiya’nın takımı rekor kırmak üzereyken Sandiya ağrıları sebebiyle yarışı tamamlayamaz ve takım olarak yarıştan diskalifiye olurlar. Başı dönen ve ağrıları dinmeyen Sandiya neden böyle olduğunu anlayamaz. Suraj Sandiya’nın bu yorgunluklarının sebebinin hamilelik olabileceğini söyler. Suraj’la konuştuktan sonra eczaneye giden Sandiya eczaneden gebelik testi alır. Eczanede Sandiya’yı gören akademi müdürü ne yapacak?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/14
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE