Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 143. Bölüm İzle 20 Aralık Pazartesi

Can Yoldaşım Dizisi 143. Bölüm İzle

20 Aralık 2021 Pazartesi

SANDİYA BİR KAVGAYA KARIŞIYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya arkadaşının doğum günü partisinde kendisini savunmak için bir olaya karışır. Polislik kariyeri tehlikede olan Sandiya ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Can Yoldaşım 20 Aralık Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 143. bölümüyle izle7.com’da.

143. Bölüm

Sandiya Çavi’nin düğünü için izin almak ister. Kavita ise Rati ailesinin evine girmek için her yolu dener. Satos Kavita’yı karşısında görünce çok öfkelenir ve onu evden kovar. Sandiya arkadaşı Roma’nın doğumgünü partisine katılır. Fakat parti sırasında bir olay yaşanır. Olay sırasında Sandiya ve arkadaşları kendilerini korumak ister fakat birisi onların fotoğraflarını gizlice çekip haber yapılmasını sağlar. Haberlerde Sandiya’nın olaya karıştığını gören Suraj onun için çok endişelenir. Sandiya telefonundaki cevapsız çağrıları görünce neler olduğunu anlar. Sandiya bu işten kurtulabilecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE