Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 147. Bölüm İzle 24 Aralık Cuma

Can Yoldaşım Dizisi 147. Bölüm İzle

24 Aralık 2021 Cuma

DÜĞÜN İPTAL Mİ OLACAK?

Can Yoldaşım’da bugün Çavi kayınvalidesinin gelinliğini saklayıp çalındığını söyler. Bunu öğrenen kayınvalidesi düğünü iptal mi edecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük Hint dizisi Can Yoldaşım 24 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölümü 147. bölümüyle izle7.com’da.

147. Bölüm

Çavi düğün günü kayınvalidesinin gelinliğini giymek istemez ve Dilip’le anlaşıp gelinliği saklar. Herkese gelinliğin çalındığını söyleyen Dilip gidip yeni bir gelinlik alır. Sandiya ve Suraj gelinliğin peşine düşer. Sandiya gelinliği Çavi’nin sakladığını öğrenince çok sinirlenip ona hesap sorar. Mina’nın annesi ise olanları fark eder ve Çavi’nin kayınvalidesine mesaj atıp durumu anlatır. Dilip’in annesi çok öfkelenir ve soluğu Çavi’nin yanında alır. Düğün iptal olacak mı?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE