Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 148. Bölüm İzle 25 Aralık Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 148. Bölüm İzle

25 Aralık 2021 Cumartesi

ZAKİR SANDİYA’YA SAVAŞ AÇIYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya polis olmak için gereken tüm görevleri hakkıyla yerine getirir. Zakir ise Sandiya’yı rakip olarak görür ve ondan kurtulmak ister. Zakir’in aklından neler geçiyor? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 25 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 148. bölümüyle izle7.com’da.

148. Bölüm

Sandiya paraşütle atlama görevi için Suraj’dan izin almak zorunda kalır. Sandiya ve Roma Suraj’ın buna asla izin vermeyeceğini düşür. Sandiya Suraj’ı arayıp durumu anlattığında korkularının yersiz olduğunu anlar. Komiser Sandiya’nın çabasını görünce çok şaşırır. Ailesinin onun kariyerinin önünde olduğunu düşünen komiser yine de Sandiya’ya ön yargılı yaklaşır. Öte yandan Sandiya’nın en büyük rakibi Zakir kupayı kaybetme korkusu yaşar. Sandiya’ya karşı bilenen Zakir ne yapacak?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE