Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 153. Bölüm İzle 30 Aralık Perşembe

Can Yoldaşım Dizisi 153. Bölüm İzle

30 Aralık 2021 Perşembe

SANDİYA AKADEMİYİ BİRİNCİLİKLE BİTİRİYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya akademiyi birincilikle bitirir. Hayallerine kavuşan Sandiya eve döndüğünde nasıl karşılanacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 30 Aralık Perşembe günü yayınlanan son bölümü 153. bölümüyle izle7.com’da.

153. Bölüm

Kavita Komiser Sing’i arar ve birincilik kupasını Sandiya’ya vermemesi için uyarır. Bunun parti başkanının özel isteği olduğunu söyleyen Kavita Sing’i açık açık tehdit eder. Neye uğradığını şaşıran Sing, tören günü geldiğinde onun tehditlerine boyun eğmeyip kupayı Sandiya’ya verir. Sandiya akademinin birincisi olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğulur. Suraj ailesini arayıp Sandiya’nın başardığı haberini verir. Sandiya’nın eve dönme vakti geldiğinde herkes büyük bir heyecanla onu bekler. Sandiya ailesini görünce ne yapacak?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/12/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE