Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 166. Bölüm İzle 12 Ocak Çarşamba

Can Yoldaşım Dizisi 166. Bölüm İzle

12 Ocak 2022 Çarşamba

KAVİTA SANDİYA’YI ŞİKÂYET EDİYOR

Can Yoldaşım’da bugün Kavita emniyet müdürünü arayıp Sandiya’nın yaptıklarının bir işe yaramadığını söyleyerek onu şikâyet eder. Sandiya Kavita’nın kendisini şikâyet ettiğini öğrenince ne tepki verecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 12 Aralık Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 166. bölümüyle izle7.com’da.

166. Bölüm

Kavita Sandiya’nın yanına gider ve insanlara trafik eğitim filmi izletme bahanesiyle onların zamanını çaldığını söyler. Sandiya ise böyle bir şeyin olmadığını ve insanların trafik kurallarını öğrenmeye başladığını söyler. Sandiya’nın başarısız olduğunu ve bunun acısını halktan çıkardığını düşünen Kavita emniyet müdürünü arayıp Sandiya’yı şikâyet eder. Emniyet müdürünün yanına giden Sandiya Kavita’nın kendisini şikâyet ettiğini öğrenince ne tepki verecek?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de.

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/01/12
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE