Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 181. Bölüm İzle 27 Ocak Perşembe

Can Yoldaşım Dizisi 181. Bölüm İzle

27 Ocak 2022 Perşembe

RAÇKUMAR BOMBAYI PATLATABİLECEK Mİ?

Can Yoldaşım’da bugün Raçkumar Disha’ya ulaşmayı başarır ve ona bombayı festival alanına götürmesini söyler. Raçkumar’ın ne yapmak istediğini anlamaya çalışan Sandiya başarılı olabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 27 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölümü 181. bölümüyle izle7.com’da.

181. Bölüm

Raçkumar kendisi için hazırlanan hücreden kaçmak için bir yol arar. Hücresindeki fareleri bahane eden Raçkumar Sandiya’nın hücreyi ilaçlatmasını sağlar. Bir yolunu bulup fare zehrini ele geçiren Raçkumar herkesi zehirle bayıltır ve dışarı çıkıp Disha’yı arar. Disha’ya bomba yüklü oyuncak bebeği bayram günü tören alanına götürmesini söyleyen Raçkumar geri hücreye döner. Bayram günü geldiğinde Disha bebekle birlikte panayır alanına gider. Sandiya ise Raçkumar’ın ne planladığını anlamaya çalışır. Sandiya bulmacanın parçalarını birleştirip bombanın patlamasını engelleyebilecek mi?

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2022/01/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE