Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 19. Bölüm İzle 18 Ağustos Çarşamba

Can Yoldaşım Dizisi 19. Bölüm İzle

18 Ağustos 2021 Çarşamba

SANTOS’UN KARARI

Can Yoldaşım’da bugün Santos depoyu Mina’nın yaktığını öğrenir. Sandiya’dan evdeki herkesi bir araya getirmesini isteyen Santos Mina hakkında nasıl bir karar verecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 18 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 19. bölümüyle izle7.com’da.

19. Bölüm

Mina Sandiya’dan depoyu yaktığını Santos’a anlatmamasını ister. Sandiya ise Mina’ya bir hata yaptıysa sonuçlara katlanması gerektiğini anlatır. Sandiya ve Mina depoda konuşurken Santos onları duyar. Duydukları karşısında yıkılır. Sandiya’dan evdeki herkesi toplamasını ister ve Mina hakkındaki kararını açıklayacağını söyler. Santos Mina’nın depodaki yangını çıkardığını ailesine anlatır. Mina’ya önceki hatalarının hepsini affettiğini ama bu yaptığını affetmeyeceğini söyler ve ona tokat atar. Çok öfkelenen Santos’un Mina hakkındaki kararı ne olacak?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/17
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE