Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 23. Bölüm İzle 22 Ağustos Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 23. Bölüm İzle

22 Ağustos 2021 Pazar

SİPARİŞ YETİŞECEK Mİ?

Can Yoldaşım’da bugün Suraj’a yüklü miktarda tatlı siparişi gelir. Suraj yalnız olduğu için siparişi yetiştiremeyeceğini düşünür. Suraj’a yardım etmek isteyen Sandiya siparişleri yetiştirebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Can Yoldaşım 22 Ağustos Pazar günü yayınlanan son bölümü 23. bölümüyle izle7.com’da.

23. Bölüm

Bir müşteri gelir ve Suraj’a yüklü miktarda sipariş verir. Sandiya Santos’tan oğluna ve kendisine acı çektirmemesini ister ve oğlunun yanına gidip onunla barışmasını söyler. Santos ise bunu kabul etmez. Suraj Çotu’ya siparişleri yetiştiremeyeceğini ve arayıp siparişi iptal etmesinin gerketiğini söyler. Bunu duyan Sandiya Suraj’a siparişin yetişeceği konusunda söz verir. Sandiya ve Suraj’ın babası Suraj’a yardım etmek için evde tatlı yapmak isteseler de tatlıyı yanlış yaparlar. Bunu gören Santos onlara kızar ve ocağın başına geçer. Tüm ailenin seferber olduğu tatlı sipariş saatine yetişecek mi?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE