Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 27. Bölüm İzle 26 Ağustos Perşembe

Can Yoldaşım Dizisi 27. Bölüm İzle

26 Ağustos Perşembe

SANDİYA TÖRENE KATILACAK MI?

Can Yoldaşım’da bugün Suraj Mohit’i tatlıcı dükkanında çalıştırır. Okul müdürü Sandiya’yı törene davet eder. Sandiya ise törene gitmek için Santos’tan izin ister. Santos Sandiya’nın törene gitmesine izin verecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 26 Ağustos Perşembe günü yayınlanan son bölümü 27. bölümüyle izle7.com’da.

27. Bölüm

Suraj Mohit’in para toplaması amacıyla tatlıcı dükkanında çalışmasını ister. Mohit buna karşı çıksa da Santos’un da isteğiyle dükkanda çalışır. Vikram abisini Mohit’i çalıştırdığı için eleştirir. Santos ise Vikrama abisini eleştireceğine karısına bakmasını söyler. Arkadaşları Mohit’i tatlı dağıtırken görür. Mohit çok utanır ve onların yanından uzaklaşır. Okul müdürü Sandiya’yı görmeye gelir ve Sandiya’yı okulda gerçekleşecek törene davet eder. Sandiya törene gitmek için Santos’tan izin ister. Santos Sandiya’ya izin verecek mi?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE