Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 28. Bölüm İzle 27 Ağustos Cuma

Can Yoldaşım Dizisi 28. Bölüm İzle

27 Ağustos 2021 Cuma

SANDİYA DENETİM ALTINDA

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya gelinlik görevlerini tamamlamaya çalışır. Sandiya’nın verilen görevlerde başarısız olduğunu gören Maasa ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 27 Ağustos Cuma günü yayınlanan son bölümü 28. bölümüyle izle7.com’da.

28. Bölüm

Sandiya Santos’un denetiminden geçmeye devam eder. Suraj Sandiya’ya mektup yazar ve ona başarabileceğini söyler. Maasa Sandiya’dan kendisine kına yakmasını ister. Sandiya kına yakmayı bilmediğini söyler ve bunun ardından ceza olarak bir gece soğuk havada sokakta yatar. Bunu gören Suraj Sandiya’nın yanına gelir ve ona ateş yakar. Sandiya küp taşıma görevinde başarısız olur ve küpleri düşürüp kırar. Diğer gelinler küplerin kırılmasının uğursuzluk olduğunu söyler. Sandiya’nın küpleri kırdığını gören Maasa ne yapacak?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/26
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE