Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 29. Bölüm İzle 28 Ağustos Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 29. Bölüm İzle

28 Ağustos 2021 Cumartesi

SANDİYA’NIN İSTEĞİ

Can Yoldaşım’da bugün Maasa’nın torunu evlenir. Sandiya Maasa’dan gelinlerin yüzlerindeki örtüyü çıkarmalarına izin vermesini ister. Geleneklerine bağlı olan Maasa Sandiya’nın bu isteğine ne cevap verecek? Ekranların sevilen dizisi Can Yoldaşım 28 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 29. bölümüyle izle7.com’da.

29. Bölüm

Santos Suraj ve Sandiya ile birlikte Maasa’nın torunun düğününe katılır. Düğün sonrasında Damat tarafı Maasa’nın torununun kolunda doğum lekesi olduğunu, bunun da uğursuzluk getirdiğini söyler. Sandiya ise bunun bir batıl inanç olduğunu anlatır. Maasa Sandiya’dan ona yaptıkları için özür diler ve affetmesini ister. Çavi Vikram ve Mina’nın yaptıklarını öğrenir. Mina Çavi’ye bildiklerini annesine anlatmaması için para teklif eder. Sandiya Maasa’ya örtüyle çalışmanın zor olduğunu söyler ve gelinlerin yüzlerini açmalarına izin vermesini ister. Geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Maasa Sandiya’nın bu isteğine ne karşılık verecek?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE