Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 3. Bölüm İzle 2 Ağustos Pazartesi

Can Yoldaşım Dizisi 3. Bölüm İzle

2 Ağustos 2021 Pazartesi

SANDİYA’YA BÜYÜK ŞOK

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya ailesine ulaşmak ister fakat bir türlü başarılı olamaz. En sonunda babasının ve annesinin hastanede olduğunu öğrenen Sandiya nasıl bir manzarayla karşılaşacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 2 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 3. bölümüyle izle7.com’da.

3. Bölüm

Suraj’ın düğün töreni için hazırlıklar başlar. Santos yeni gelinini bir an önce evine getirmek ister. Kız evine giden Santos onları kimsenin karşılamadığını görünce şaşırır. Gelinin babası kızlarının evlenmeyeceğini söyler. Bu haber Santos’un çok öfkelenmesine sebep olur. Öte yandan Sandiya annesine ulaşmak ister fakat bir türlü başarılı olamaz. Babasının telefonunu arayan Sandiya telefonu yabancı birinin açmasına şaşırır. Telefondaki kişi babasının bir terör saldırısında yaralandığını ve hastaneye kaldırıldığını söyleyince şok olur. Ankur’a haber verip hastaneye giden Sandiya ne ile karşılaşacak?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE