Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 4. Bölüm İzle 3 Ağustos Salı

Can Yoldaşım Dizisi 4. Bölüm İzle

3 Ağustos 2021 Salı

SANTOS GELİN ARAYIŞINDA

Can Yoldaşım’da bugün Ankur Amerika’ya gitmesinin önündeki engelin Sandiya olduğunu düşünerek onun evlenmesi için harekete geçer. Santos ise itibarını korumaya çalışır ve oğluna yeni bir gelin arayışına girer. Santos hayalindeki gelini bulabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Can Yoldaşım 3 Ağustos Salı günü yayınlanan son bölümü 4. bölümüyle izle7.com’da.

4. Bölüm

Sandiya annesi ve babasını kaybettikten sonra büyük bir yıkıma uğrar. Cenaze töreninden sonra yapayalnız kaldığını düşünen Sandiya’ya Ankur destek olur. Fakat Ankur yaşadıklarının Amerika’ya gitmesine engel olacağını öğrenince köşeye sıkışır. Amerika’ya gitmesi için Sandiya’nın evlenmesi gerektiğini düşünen Ankur böylece ondan kurtulmayı hedefler. Öte yandan Santos itibarını geri kazanmak için oğlu Suraj’a yeni bir gelin adayı arayışına girer. Santos oğluna gelin ararken kiminle karşılaşacak?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/02
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE