Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 51. Bölüm İzle 19 Eylül Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 51. Bölüm İzle

19 Eylül 2021 Pazar

MİNA’NIN SİNSİ PLANI

Can Yoldaşım’da bugün Suraj’ın yarışmayı kazanıp Sandiya ile birlikte Singapur’a gitmek için hazırlanır. Sandiya’nın Singapur’a gitmesini istemeyen Mina ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Can Yoldaşım 19 Eylül Pazar günü yayınlanan son bölümü 51. bölümüyle izle7.com’da.

51. Bölüm

Suraj’ın yaptığı yemekler jüri üyeleri tarafından büyük beğeni kazanır. Yemek yarışmasının ilk ayağını kazanan Suraj büyük bir şok yaşar. Sandiya ise kocasının başarısıyla çok mutlu olur ve güzel haberi ailesine verir. Suraj eve döndüğünde büyük bir coşkuyla karşılaşır. Oğlunun başarılı olmasından dolayı gurur duyan Santos, evde bir davet verir. Sandiya’nın Suraj’la birlikte Singapur’a gideceğini öğrenen Mina çok kıskanır. Sandiya ve Suraj’ın pasaportlarını gizlice alan Mina’nın planı ne?

Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/09/18
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE