Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 67. Bölüm İzle 5 Ekim Salı

Can Yoldaşım Dizisi 67. Bölüm İzle

5 Ekim 2021 Salı

SANDİYA’NIN HAYALLERİ YIKILIYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya’nın hayalleri Santos tarafından yıkılır. Polis olma hayalini sineye çeken Sandiya ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 5 Ekim Salı günü yayınlanan son bölümü 67. bölümüyle izle7.com’da.

67. Bölüm

Suraj Sandiya’nın hayalini gerçekleştirmek için her şeyi göze alır. Bu hayali annesine söyleyen Suraj hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Kadınların ailelerine bakmaktan başka bir görevleri olmadığını savunan Santos Suraj’ın sözleri karşısında çok öfkelenir. Sandiya kayınvalidesinin tepkisini görünce iyice umutsuzluğa düşer. Santos, oğlunu ikna etmenin yolunun gelinini yola getirmekten geçtiğini düşünerek Sandiya’yı kendi tarafına çekmeye çalışır. Ailesi için hayallerinden vazgeçmeyi düşünen Sandiya’yı ne bekliyor?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/10/04
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE