Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 79. Bölüm İzle 17 Ekim Pazar

Can Yoldaşım Dizisi 79. Bölüm İzle

17 Ekim 2021 Pazar

SANDİYA VE SURAJ’IN YENİ SIRRI

Can Yoldaşım’da bugün Santos oğlu ve gelinini baş başa tatile göndermek ister. Sandiya’nın sınavları için endişelenen Suraj ise farklı bir çözüm önerisiyle karşılaşır. Santos, Sandiya ve Suraj’ın başka bir yere gittiğini öğrenecek mi? Ekranların sevilen dizisi Can Yoldaşım 17 Ekim Pazar günü yayınlanan son bölümü 79. bölümüyle izle7.com’da.

79. Bölüm

Mina Sandiya ve Suraj’ın bir şeyler çevirdiğinden şüphelenir. Santos ise Suraj ve Sandiya’nın birbirlerine uzak olduğunu düşünür. Onların baş başa kalmasını isteyen Santos, bir gezi düzenler. Her şeyi planlayan Santos oğlu ve gelinine bu haberi verdiğinde beklediği sevinci göremez. Sandiya’nın sınavlarının yaklaştığını bilen Suraj bu geziye gitmek istemez. Tatile gitmemek için bir yol düşünen Suraj, Çaturi’den gelen öneriyi duyunca çok sevinir. Santos, Suraj ve Sandiya’nın kendi planladığı yere gitmediğini öğrenecek mi?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/10/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE