Dizi 'Can Yoldaşım'

Can Yoldaşım Dizisi 8. Bölüm İzle 7 Ağustos Cumartesi

Can Yoldaşım Dizisi 8. Bölüm İzle

7 Ağustos 2021 Cumartesi

SURAJ SANDİYA’YA DESTEK OLUYOR

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya yeni hayatına alışmaya çalışırken Suraj ona destek olur. Suraj’ın kendisini önemsediğini anlayan Sandiya onunla konuşabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 7 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 8. bölümüyle izle7.com’da.

8. Bölüm

Sandiya Suraj’la konuşmak ister fakat sürekli bir engelle karşılaşır. Santos adetlerini gerçekleştirmek için Sandiya ve Suraj’ı büyük bir mabede götürür. Burada birkaç gün kalacak olan Sandiya kayınvalidesinin sert biri olduğunu görür. Santos Sandiya’dan çay demlemesini istediğinde Sandiya ne yapacağını şaşırır. Onun bocaladığını gören Suraj, karısına yardım eder. Suraj’ın kendisine destek olduğunu gören Sandiya çok mutlu olur. Eğitimi konusunda Suraj’ın kendisine yardım edebileceğini düşünen Sandiya onunla konuşabilecek mi?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Aşkın ve kurulan hayallerin birbiriyle sınandığı Can Yoldaşım 31 Temmuz Cumartesi gününden itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/08/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE