Dizi 'Can Yoldaşım'

Her Gün 15:30

Can Yoldaşım Dizisi 80. Bölüm İzle 18 Ekim Pazartesi

Can Yoldaşım Dizisi 80. Bölüm İzle

18 Ekim 2021 Pazartesi

SANDİYA VE SURAJ’I BEKLEYEN KÖTÜ SÜRPRİZ

Can Yoldaşım’da bugün Sandiya ve Suraj, Emily’nin verdiği yıl başı partisine katılır. Annelerinden gizli hareket eden ikiliyi partide nasıl bir sürpriz bekliyor? Ekranların sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 18 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 80. bölümüyle izle7.com’da.

80. Bölüm

Suraj ve Sandiya tatillerini gece okulunun olduğu bölgede geçirmeye karar verir. Sandiya’nın arkadaşı Emily onları yılbaşı partisine davet eder. Sandiya bu partiye gitmek istemez fakat Suraj’ın ısrarı üzerine katılmak zorunda kalır. Emily partide erkek arkadaşını herkesle tanıştıracağını söyler. Mohit ise hazırlanıp dışarı çıkmak ister. Annesine toplantıya gideceğini söyleyen Mohit kız arkadaşı Emily’nin verdiği partiye gitmek için evden çıkar. Mohit, Suraj ve Sandiya’nın da orada olduğunu görecek mi?

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik – Dram

Eklenme Tarihi: 2021/10/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE