Dizi 'Deli Divane'

Her Gün 00:30

Deli Divane – Bidaai 112. Bölüm İzle 14 Nisan Salı

Deli Divane – Bidaai 112. Bölüm İzle

14 Nisan 2020 Salı

BÜYÜKBABANIN ÖLÜMÜNDE KİMİN PARMAĞI VAR?

Ekranların sevilen Hint dizisi Deli Divane 14 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 112. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Sadhana ve Ranvir rahipten duydukları ile şaşkına döner. Rahip, büyükbabanın ölümünde Rajvanlar’dan birinin parmağı olduğunu söyler.

112. Bölüm

Sadhana ve Ranvir büyükbabanın ölümü hakkında ipucu toplamaya devam eder. Büyük zorluklarla ulaştıkları rahipten şaşırtıcı bir bilgi öğrenirler. Büyükbabanın ölümünün üzerinde Rajvaslardan birinin haberi olduğunu açıklar. Sadhana inanmasa da Ranvir şüphelenir. Sadhana, Alekh’le evlendiğinden beri kapısı kilitli olan odanın içinde neler olduğunu marak eder. Bunun için tüm cesaretini toplar ve Vasundhara’dan deponun anahtarını ister. Praka’nın Sahana ve Alekh’in aşkını anlattığı kitap ise ödül alır. Ranvir’in bir diğer derdi ise Navin’i kontrol etmektir.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/04/13
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE