Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 120. Bölüm İzle 28 Mayıs Perşembe

Deli Divane – Bidaai 120. Bölüm İzle

28 Mayıs 2020 Perşembe

ALEKH TEYZESİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ ORTAYA ÇIKARIR

Sevilen Hint dizisi Deli Divane 28 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 120. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Alekh’in Divali gecesinde yaşananları hatırlamasıyla tüm gerçekler ortaya çıkar. Alekh, Ambika’nın dedesini öldürdüğünü söyler.

120. Bölüm

Ambika, Vasundhara’ya olan kızgınlığının öcünü Alekh’ten almaya karar verir. Büyükbabaya kurduğu tuzağı Alekh’in görmesi ile oyununu onun üzerinden kurar. Alekh yıllar sonra teyzesinin kurduğu hain planı ortaya çıkarır. Artık Ambika’nın gizleyeceği bir şey kalmaz ve büyükbabanın ölümüne sebep olduğunu itiraf eder. Interjit’in kendisi yerine Vasundhara ile evlenmesi Ambika’yı acımasızlaştırır. Vasundhara’nın canını acıtmak için yıllarca Alekh’i kullandığını söyler. Kendisinin hakkını yiyen büyükbabadan da hırsını alan Ambika, şirketin ve evi Naveen’in hak ettiğini açıklar. Ambika’nın bu kadar kötü olacağına inanamayan ev halkı şoka girer.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/05/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE