Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 121. Bölüm İzle 29 Mayıs Cuma

Deli Divane – Bidaai 121. Bölüm İzle

29 Mayıs 2020 Cuma

ALEKH VASUNDHARA’YA İLK KEZ SARILIR

Ekranların sevilen Hint dizisi Deli Divane 29 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 121. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ambika’nın yaptıkları ortaya çıkınca evde kalmasını kimse istemez. Satyen karısını alıp evden ayrılır. Naveen ve Avni ise evde kalmayı seçer.

121. Bölüm

Ambika’nın yaptıkları karşısında utanç duyan Satyen, Alekh’ten uzak olmaları gerektiğini söyler. Karısı ile evden ayrılırlar. Ambika evden çıkarken Vasundhara’ya çok kötü sözler söyler. Bunca zamandır güvendiği tek insanın yaptıklarına dayanamayan Alekh kriz geçirir. Naveen ve Avni annesini tercih etmek yerine gücün yanında kalmayı seçer. Ancak Ragini, onların gizlice Alekh’in arkasından konuştuklarını Ranvir’e anlatır. Abisinin daha fazla zarar görmesini istemeyen Ranvir, Naveen’i de evden kovmaya karar verir. Alekh geçirdiği krizi biraz olsun atlatır. Çocukluğundan beri annesini kötü bilen Alekh, Vasundhara’ya ilk kez sarılır ve özür diler.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/05/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE