Dizi 'Deli Divane'

Her Gün 00:30

Deli Divane – Bidaai 134. Bölüm İzle 17 Haziran Çarşamba

Deli Divane – Bidaai 134. Bölüm İzle

17 Haziran 2020 Çarşamba

GİZEMLİ TANIK HERKESİ ŞAŞIRTIR

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 17 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 134. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bugünkü bölümünde; Ranvir’in ertelenen duruşmasında beklenmedik bir gelişme olur. Ranvir’in avukatı onu hapisten kurtarmak için elinden geleni yapsa da gizemli tanık mahkemenin seyrini değiştirir.

134. Bölüm

Sadhana’nın taciz edilmesine göz yumamayan Ranvir, onu korumak için adama saldırır. Bunun üzerine adam darbelerin etkisiyle komaya girer. Ranvir yaptığının kötü bir davranış olduğunu kabul etse de yengesini korumak için başka bir çaresi olmadığını söyler. Ancak ikinci duruşmada çıkan gizli şahit herşeyi alt üst eder. Bugüne kadar hiçbir davayı kaybetmeyen Ranvir’in avukatı iyice hırslanır ve yeni planlar yapar. Sadhana, olay yerinde tek bir adam hatırladığını söylerken birden ortaya çıkan gizemli sanık herkesi şaşırtır. Avukat tanığın nerden çıktığını bulabilecek mi?

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/06/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE