Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 142. Bölüm İzle 25 Haziran Perşembe

Deli Divane – Bidaai 142. Bölüm İzle

25 Haziran 2020 Perşembe

RANVİR SERBEST KALIR

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Deli Divane 26 Haziran Cuma günü yayınlanan son bölüm 143. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Sadhana, sevdiklerini çok üzdüğünü ve bu hatasını telafi etmek için de elinden geleni yapacağına dair söz verir. Yoğum bakımdan çıkan adamın mahkemede söyleyecekleri hem Sadhana’nın hem de Ranvir’in kaderini belirleyecektir.

142. Bölüm

Sadhana, umutla Ranvir’in yaraladığı adamın yoğun bakımdan çıkmasını bekler. Adam Naveen’in onu para ile tuttuğunu söylemez. Ancak Sadhana, Naveen’in adını vermeden gerçekleri söylemesi konusunda adamı ikna etmeyi başarır. Ranvir yaşadığı haksızlığın ortaya çıkması ile özgürlüğüne kavuşur. Ranvir’in serbest bırakılması ile Rajvanslar çok mutlu olur. Ancak Ranvir hapisten çıktığında evde olanları öğerenir ve Sadhana’ya yapılan haksızlığa kızar. Ragini ise bebeğini Sadhana yüzünden kaybettiğini söyler.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/06/24
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE