Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 146. Bölüm İzle 29 Haziran Pazartesi

Deli Divane – Bidaai 146. Bölüm İzle

29 Haziran 2020 Pazartesi

SADHANA’NIN MÜCADELESİ

Ekranların sevilen dizisi Deli Divane 29 Haziran Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 146. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün Kaşalya’nın hastalığı gittikçe ağırlaşır. Durumun ciddiyetinden ise sadece Sadhana ve Vino dışında kimsenin bilgisi yoktur. Kaşalya’nın ameliyatı için acilen paraya ihtiyaç vardır.

146. Bölüm

Vino annesinin hastalığı için kendisini suçlar. Hayırlı bir evlat olamamasından yakınır. Sadhana, Vino’ya destek olur ve yengesinin ameliyatı için gerekli parayı bulacaklarına dair söz verir. Vasundhara ise Alelk ve Sadhana’nın resmen boşanması için avukatla konuşur. Ancak gerekli belgeleri Alekh imzalamaz. Sadhana’ya bu konuda baskı yapsa da kabul ettiremez. Sadhana yengesinin ameliyatı için para bulmak için para ödüllü dans yarışmasına katılır. O yarışmada Ragini’nin de katılması Sadhana’ya sürpriz olur.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/06/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE