Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 149. Bölüm İzle 2 Temmuz Perşembe

Deli Divane – Bidaai 149. Bölüm İzle

2 Temmuz 2020 Perşembe

ALEKH SADHANA’NIN KALBİNİ KAZANABİLECEK Mİ?

Ekranların sevilen yabancı dizisi Deli Divane 2 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölümü 149. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Sadhana yarışmayı kazanacakken son anda Ragini için dans etemeyi bırakır. Vasundhara’nın boşanma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Annesinin teklifinden haberi olmayan Alekh ise daha fazla Sadhana’sız yapamayacağını anlar.

149. Bölüm

Sadhana, Ragini’nin dans yarışmasını kazanmasına izin verir. Vasundhara, Sadhana’nın çaresiz halinden yararlanır ve boşanma belgelerini imzalatır. Alekh, yarışmada Sadhana’yı izlerken onu ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anlar. Ranvir’in de desteği ile Alekh, Sadhana’ya sürpriz bir yemek hazırlar. Alekh’in Sadhana’ya yazdığı not yanlışlıkla Malika’nın eline geçince herşey karışır.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/07/01
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE