Dizi 'Deli Divane'

Her Gün 00:30

Deli Divane – Bidaai 164. Bölüm İzle 18 Temmuz Cumartesi

Deli Divane – Bidaai 164. Bölüm İzle

18 Temmuz 2020 Cumartesi

RAGİNİ SADHANA’NIN HAYATINI KURTARIR

Ekranların sevilen Hint dizisi Deli Divane 18 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 164. bölümüyle izle7.com’da. Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’de bugün Alekh, Sadhana’nın başından bir an olsun ayrılmaz. Ragini’nin öğrendikleri ise herkesi şaşırtır. Ancak bu kez iyilik kazanacaktır.

164. Bölüm

Vasundhara hastanede yatan Sadhana’nın iyileşmesi için elleri ile ona yemek yapar. Alekh ise karısına desteğini esirgemez. Bu sırada Ragini, hastane koridorunda gizli gizli konuşan Avni ve Naveen’nin hain planlarına şahit olur. Sadhana’yı hastanede zehirleyip, suçu Vasundhara’nın üstüne atmayı planladıklarını öğrenir. Bunu duyan Ragini bu kez ailesine kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğine dair söz verir. Öğrendiklerini Vino ve yengesine anlatır. Hepsi iş birliği yaparak Naveen ve Avni’nin bu zamana kadar yaptıklarını bir bir orataya dökerler. Vasundhara’nın gönderdiği yemeğin içine zehir koyan Avni’ye, Ragini engel olur. Avni ve Naveen’in planları yerle bir olur.

Sevilen Hint dizisi Deli Divane 17 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümü 163. bölümüyle izle7.com’da. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister.

Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm kararsızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/07/16
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE