Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 174. Bölüm İzle 28 Temmuz Salı

Deli Divane – Bidaai 174. Bölüm İzle

28 Temmuz 2020 Salı

RANVİR’İN SON DİLEĞİ

Ekranların sevilen Hint dizisi Deli Divane 28 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölümü 174. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün kendi hayatı pahasına Animol’un hayatını kurtaran Ranvir, ondan bir iyilik ister. Animol için zor bir karar olsa da Ranvir’e verdiği sözü tutar.

174. Bölüm

Doğa turuna çıkan Ranvir ve Animol üzerlerine aniden gelen kaya parçaları ile ne yapacaklarını şaşırır. Büyük bir kaya parçası Animol’un üzerine düşer. Ranvir onu kurtarayım derken kendisi kayanın altında kalır. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Ranvir, öleceğini anladığı an Animol’dan büyük bir iyilik ister. Animol’e Ragini ile evlenmesi ve Tamanna’ya babalık yapması için söz vermesini söyler. Animol, Ranvir’in bu isteği karşısında şaşırsa da kabul etmek zorunda kalır.

Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor.

Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.

Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.
Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane her gün saat 00.30’da tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/07/27
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE