Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 21. Bölüm İzle 4 Kasım Pazartesi

Deli Divane – Bidaai 21. Bölüm İzle İzle

4 Kasım Pazartesi

ALEKH ORTAYA ÇIKAR

Sevilen dizi Deli Divane 4 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 21. bölümüyle izle7.com’da. Hüzünlü bir aşkın anlatıldığı Deli Divane’nin bu bölümünde; Vasundhara’nın zihinsel engelli oğlu Alekh, herkesin partide olmasını fırsat bilerek tek başına kaldığı kulübeden kaçar.

21. Bölüm

Vasundhara’nın Ranvir’den başka bir oğlu olduğunu öğrenen Sadhana çok şaşırır. Alekh’in kaçtığını duyanlar her yerde onu aramaya başlar. O esnada bahçede olan Sadhana, Alekh’in kulübenin çatısında olduğunu haber verir. Korkudan ne yapacağını şaşıran Ranvir, çatıya çıkan abisini aşağı inmesi için ikna etmeye çalışır. Sadhana’nın çok zengin bir ailenin yanında çalıştığını öğrenen Malti, Vino’yu da alıp partiye gelir ancak güvenlik engelinden geçemez. Öfkesinden yerinde duramayan Alekh’i kimse sakinleştirmez. Alekh’in bu halde olmasının sorumlusunun Vasundhara olduğunu söyleyen davetliler, Vasundhara’nın oğlundan utandığı için eve kapattığını konuşurlar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Eklenme Tarihi: 2019/10/30
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE