Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 50. Bölüm İzle 24 Aralık Salı

Deli Divane – Bidaai 50. Bölüm İzle

24 Aralık 2019 Salı

Ekranların ilgiyle izlenen yabancı dizisi Deli Divane 24 Aralık Salı günü yayınlanan son bölümü 50. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Rajvasnları ziyarete giden Ragini’yi, Ranvir eve bırakmak için ısrar eder. Bu ısrarı fark eden Vasundhara, ikisinin arasındaki yakınlaşmadan rahatsız olur. Ranvir ve Ragini ise gerçekte telefonda konuştukları kişilerin kendileri olduğunun hala farkında değildir.

50. Bölüm

Annesinin merakla onları izlediğinden habersiz olan Ranvir, Ragini’yi eve bırakmak konusunda ısrar eder. Vasundhara ise bu yakınlaşmadan şüphe eder. Ranvir’de telefonda konuştuğu ve sesine aşık olduğu kızın gerçekte Ragini olduğunu bir türlü anlamaz. Ranvir, Ragini’yi eve bırakırken ufak bir kaza yapar. Araba ile yolda kalan Ragini ve Ranvir farkında olmadan iyi anlaşırlar. Sadhana ise ablasının mutlu olduğunu gördükçe kaderin onları kesiştirdiğini düşünür. Bu konuda Vasundhara’ya yalan söylediği için endişeye kapılan Sadhana, Ragini’ni ve Ranvir’in birbirlerine âşık olduğunu gördüğü için susar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Eklenme Tarihi: 2019/12/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE