Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 59. Bölüm İzle 8 Ocak Çarşamba

Deli Divane – Bidaai 59. Bölüm İzle

8 Ocak 2019 Çarşamba

RANVİR RAGİNİ’YE AŞKINI İLAN EDER

Ekranların ilgiyle izlenen yabancı dizisi Deli Divane 8 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 59. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir, Ragini’yle arasını düzeltmek için Sadhana’dan yardım ister. Sadhana ise ablasının hayatına yeterince zarar verdiğini ve daha fazla onu üzmek istemediğini söyler ve yardım teklifini kabul etmez.

59. Bölüm

Sadhana’dan Ragini’yle barışmak için yardım isteyen Ranvir beklediği cevabı alamaz. Kardeşinin Ragini’yi gerçekten çok sevdiğini bilen Alekh, Ranvir ve Ragini’nin buluşması için plan yapar. Ranvir’i biranda karşısında gören Ragini çok heyecanlanır. Ranvir, Ragini’ye aşkını ilan eder. Vasundhara ise Ragini’nin Ranvir’le buluştuğunu öğrenmesiyle deliye döner. Ragini’ye olan kızgınlığının acısını Vino’dan çıkarır. Naween’in kurduğu tuzak sonucu işten kovulan Vino dolandırıcılıkla suçlanır. Polislerle eve gelen Vasundhara ve Naween, Vino’yu tutuklatır. Vino’nun Rajvansların şirketinde çalıştığını o anda öğrenen Praka ise Vino’ya ateş püskürür. Ragini, Vasundhara’ya Vino’yu bırakması için yalvarır.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Eklenme Tarihi: 2020/01/07
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE