Dizi 'Deli Divane'

Deli Divane – Bidaai 79. Bölüm İzle 12 Şubat Çarşamba

Deli Divane – Bidaai 79. Bölüm İzle

12 Şubat 2020 Çarşamba

VASUNDHARA’NIN ZOR GÜNÜ

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Deli Divane 12 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 79. bölümüyle izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ragini, Ranvir’e kavuştuğu için çok mutlu olsa da annesi ve babasını çok özler ve ait olmadığı hayata alışmakta zorlanır. Ranvir ise Ragini’nin üzüntüsüne ortak olur.

79. Bölüm

Ranvir ile evlendikten sonra yeni bir hayata başlayan Ragini, ailesini çok özler. Ragini’nin bu zamanlarındaki en büyük destekçisi ise Ranvir olur. Vasundhara hiç beklenmedik biçimde Ragini’ye iyi davranır. Vasundhara kibrinden kurtulmuşken bu kez de arkdaşlarının baskısı ile karşılaşır. Ranvir’i, Ragini’ye yakıştıramazlar ve böyle bir gelin aldığı için Vasundhara ile alay ederler. Vasundhara, tüm olanlara çok sinir olsa da insanların konuşmalarına müdehale edemez. Inderjit’in ise büyük bir kutlama planı vardır. Bu plan Vasundhara ile Inderjit’in arasını açar.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Eklenme Tarihi: 2020/02/11
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE