Dizi 'Düşman Başına'

Düşman Başına 12. Bölüm İzle 21 Haziran 2022 Salı

Düşman Başına 12. Bölüm İzle

21 Haziran 2022 Salı

SONAL GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Düşman Başına dizisinde Sonal, Riya’nın Shivam’la evleneceğini anlayınca ne yapacağını şaşırır. Bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemeyen Sonal ne yapacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Düşman Başına 21 Haziran Salı günü yayınlanan son bölümü 12. bölümüyle izle7.com’da.

12. Bölüm

Shivam Riya ile buluşup işle ilgili yeni gelişmeleri anlatmak ister. Onları birlikte gören Sonal çok öfkelenir. Shivam gittikten sonra soluğu Riya’nın yanında alan Sonal, onun gerçeklerin farkında olmadığını anlar. Büyük bir yanlış anlaşılma olmasına rağmen Sonal Riya’ya gerçekleri söylemez. Shivam’dan Amit ile Riya’nın evleneceğini saklamaya karar veren Sonal, bir plan hazırlar. Shivam ve Riya’nın düğüne kadar buluşmamasını sağlamaya çalışan Sonal, amacına ulaşabilecek mi?

KARŞIT GÖRÜŞLERİN SAVAŞI “DÜŞMAN BAŞINA” İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir serüven başlıyor. Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Düşman Başına 10 Haziran Cuma günü yayınlanan ilk bölümü 1. bölümüyle izle7.com’da.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini almaya geliyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alacak.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile 10 Haziran’dan itibaren hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

Eklenme Tarihi: 2022/06/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE