Dizi 'Düşman Başına'

Her Gün 00:30

Düşman Başına 21. Bölüm İzle 30 Haziran 2022 Perşembe

Düşman Başına 21. Bölüm İzle

30 Haziran 2022 Perşembe

SARLA SHİVAM’I KANDIRIYOR

Düşman Başına dizisinde Shivam Riya’nın Amit’le evleneceğini anlayınca yıkılır fakat Sarla, onu kendi yalanlarına inandırmayı başarır. Sarla amacına ulaşabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük Hint dizisi Düşman Başına 30 Haziran Perşembe günü yayınlanan son bölümü 21. bölümüyle izle7.com’da.

21. Bölüm

Sarla Shivam’ı düğün töreninden uzak tutmaya çalışır. Shivam ise düğünde Riya’yı görünce büyük bir şok yaşar. Kafası karışan Shivam gerçeğin peşine düşer. Her şeyden habersiz olan Riya ise düğünde Amit’in sürekli yanında olmasının sebebini merak eder. Hayalleri yıkılan Shivam öfkeyle dışarı çıkar. Sarla, Shivam’ı Amit’it Priya ile evleneceğine inandırır. Shivam halasının yalanıyla rahatlar. Sarla amacına ulaşıp Riya’yı Amit ile evlendirmeyi başarabilecek mi?

***

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

Eklenme Tarihi: 2022/06/30
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE