Dizi 'Düşman Başına'

Her Gün 00:30

Düşman Başına 41. Bölüm İzle 20 Temmuz 2022 Çarşamba

Düşman Başına 41. Bölüm İzle

20 Temmuz 2022 Çarşamba

KUŞYA RİYA’YA KIZIYOR

Düşman Başına dizisinde Shanti, Kuşya’nın gelinine kızmasını sağlar. Herkesin içinde küçük düşen Riya gözyaşlarına boğulur. Riya ve Kuşya’nın arası düzelecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Düşman Başına 20 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 41. bölümüyle izle7.com’da.

41. Bölüm

Riya yeni evindeki ilk bayram töreni için hazırlanır. Shanti ise bu töreni fırsat bilip Kusya’yı dolduruşa getirir. Riya’ya karşı bilenen Kuşya herkesin içinde onu azarlar. Shanti ise Shivam’ı kullanarak kendisini mağdur gösterir. Shivam’ı düşmekten kurtarmış gibi yapan Shanti, kimsenin onu düşünmediğini söyler. Riya Shivam’la ilgilenince Kuşya ona kızar. Dolduruşa gelen Kuşya herkesin içinde gelinine haksızlık yaptığı için vicdan azabı çeker fakat Shanti yaptıklarının yanlış olmadığını söyler. Riya, Shanti’yle mücadele edebilecek mi?

***

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

Eklenme Tarihi: 2022/07/20
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE