Dizi 'Düşman Başına'

Düşman Başına 56. Bölüm İzle 4 Ağustos 2022 Perşembe

Düşman Başına 56. Bölüm İzle

4 Ağustos 2022 Perşembe

RİYA OYNANAN OYUNU ÖĞRENECEK Mİ?

Düşman Başına dizisinde Shanti duygu sömürüsü yapıp Kuşya’nın eşyasını Sarla’ya hediye eder. Onları uzaktan izleyen Riya bir terslik olduğunu hisseder. Riya gerçekleri görmeye mi başlıyor? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Düşman Başına 4 Ağustos Perşembe günü yayınlanan son bölümü 56. bölümüyle izle7.com’da.

56. Bölüm

Rani, Karvaçot için oruç tutar. Sarla Amit’in orucu açmak için gelmeyeceğini söyleyerek Rani’yi kışkırtır. Rani Amit’in kendisi için geleceğini belirtip kayınvalidesine meydan okur. Öte yandan Shanti kızına bir hediye veremediğinden dert yanıp Kuşya’ya duygu sömürüsü yapar. Onun bu tavrı karşısında ne yapacağını şaşıran Kuşya, kayınvalidesini yatıştırmaya çalışır. Amacına ulaşan Shanti kızı için hediye hazırlar. Sarla ve Shanti’yi uzaktan izleyen Riya ise bu işte bir gariplik olduğunu düşünür. Riya sonunda bu anne kızın gerçek yüzünü görebilecek mi?

***

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

Eklenme Tarihi: 2022/08/03
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE