Dizi 'Düşman Başına'

Her Gün 00:30

Düşman Başına 57. Bölüm İzle 5 Ağustos 2022 Cuma

Düşman Başına 57. Bölüm İzle

5 Ağustos 2022 Cuma

SHANTİ RİYA’YI ETKİSİ ALTINA ALMAYA ÇALIŞIYOR

Düşman Başına dizisinde Shanti Riya’nın maaşını elde edemeyince ona karşı bilenir ve onu himayesi altına almak ister. Shivam karısını babaannesinin oyunlarından kurtarabilecek mi? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Düşman Başına 5 Ağustos Cuma günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com’da.

57. Bölüm

Evdeki herkesin maaşını alan Shanti, Riya’nın maaşını kendisine vermemesine çok bozulur. Shanti Riya’yı da Kuşya gibi himayesi altına almak ister. Bunun için hasta numarası yapan Shanti, Riya’nın kendisiyle ilgilenmesini sağlar. Shanti’ye masaj yapan Riya işe geç kalınca panikler ama bir şey diyemez. Nimi Riya’yı masaj yaparken görünce Shivam’ı uyarmak zorunda kalır. Shivam karısını babaannesinin oyunlarından koruyabilecek mi?

***

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtınalar estiren Mere Angne Mein, “Düşman Başına” adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkıyor.

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor. Bir yanda geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan Shanti, diğer yanda aileye yeni giren özgür ruhlu Riya… Shanti, otoritesiyle Shrivastas ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Çocuklarını ve onların ailelerini kontrol etmek için uğraşan Shanti, çocuklara özgürlük verilmesini doğru bulmaz. Geleneklerin esiri olan Shanti, oğlu ve geliniyle aynı evi paylaşır. Oğlu Raghav, onun parasını kaybetmemek için annesinin her dediğini yapar. Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar. Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Geleneklerle ailesini bir arada tutmak isteyen Shanti ve özgürlüğü savunan Riya’nın savaşı Düşman Başına ile hafta içi 15:30, hafta sonu 16:00’da Kanal 7’de…

Senaryo: Vinod Rangnath, Shilpa Chaubey, Sushil Chaubey, Pankaj Mavchi
Yönetmen: Partho Mitra (2015–17), Vinayak Choube (2017)
Yaratıcı Yönetmen: Shikha Vij
Oyuncular: Krutika Desai, Karam Rajpal, Ekta Kaul, Richa Mukherjee,
Menşei ülke: Hindistan, Orijinal dil: Hintçe

Eklenme Tarihi: 2022/08/05
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE