Dizi 'Elif'

Elif Dizisi 690.Bölüm İzle

Elif Dizisi 690.Bölüm İzle

16 Mart 2018 Cuma

TARIK’IN ADAMLARI MELEK’İ BULUYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif 690.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Elif 690.bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif tüm bölümleriyle izle7.com’da.  Elif’te bu akşam Kerem’in Rana’yı tekrar işe alması Tarık’ı rahatsız eder. Kızını aramak için evden kaçan Melek ise Tarık’ın adamlarının eline düşer. Melek adamları atlatabilecek mi?

690.Bölüm

Tarık Kerem’in işle ilgili verdiği kararlardan dolayı rahatsız olur. Kerem’in Tarık’ın kovduğu Rana’yı tekrar işe alması ise Tarık’ın kendisine karşı daha çok bilenmesini sağlar. Süreyya ve Kerem ise holdingin yeni projesiyle ilgili çalışırken Elif’in geleceğini ilgilendiren bir fikir üretirler. Öte yandan Melek Jülide’nin evinden gizlice çıkar ve kızını bulmak üzere yollara düşer fakat Tarık’ın adamlarına yakalanır. Melek Tarık kendisini bulmadan adamların elinden kaçmayı başarabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Melisa Döngel, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Eklenme Tarihi: 2018/03/31
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE