Dizi 'Elif'

Elif Dizisi 706.Bölüm İzle

Elif Dizisi 706.Bölüm İzle

9 Nisan 2018 Pazartesi

TARIK’IN DİNMEYEN ÖFKESİ

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’te bu akşam Elif afişleri görünce çok mutlu olur. Tarık ise Elif’in fotoğraflarının her yere asılmasından duyduğu rahatsızlıkla sinsi bir plan hazırlar.

706.Bölüm

Elif çekilen fotoğrafların şehrin dört bir yanına asılacağını öğrenir ve mutluluktan havaya uçar. Süreyya ve Kerem’i de Elif’in fotoğraflarının olduğu afişlerin ertesi gün asılacak olmasının heyecanı sarar. Öte yandan Tarık ise söylediği yalanlarla Hümeyra’yı aldatmadığına ikna etmeyi başarır. Şirket bilgisayarında Elif’in fotoğraflarını görünce öfkeden deliye dönen Tarık bu projeyi engellemek için ne yapacağını düşünmeye başlar. Elif’in fotoğrafları asıldığında annesini bulma ihtimalinin doğacağını bilen Tarık ne yapacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Melisa Döngel, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Eklenme Tarihi: 2018/04/09
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE