Dizi 'Elif'

Elif Dizisi 759.Bölüm

Elif Dizisi 759.Bölüm İzle

20 Eylül 2018 Perşembe

KIYMET NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Elif okula gidemeyeceğini öğrenir ve çok üzülür. Macide ise yıllar sonra çıkıp gelen ablasını konakta kalmaya ikna eder. Fakat Hümeyra Kıymet’in iyi bir niyetle gelmediğini düşünür. Hümeyra haklı mı çıkacak?

759.Bölüm

Herkesi okul heyecanı sarmışken Elif bütün arkadaşları gibi okula devam edemeyeceğini öğrenir. Elif’in okula başlayabilmesi için okul müdüründen ricacı olan Aslı olumlu cevap alamaz. Öte yandan Macide ise yıllar sonra çıkıp gelen ablasını görünce şok olur. Bir gençlik macerası yüzünden evden kaçıp Macide’den de kopman kıymet yıllar sonra helalleşmek için geri gelmiştir. Niyeti kısa bir misafirlik gibi görünse de Macide onu bırakmaz ve konakta kalması için ikna eder. Onun aniden çıkagelmesi yalnızca Hümeyra’yı rahatsız etmiştir. Fakat Macide ve Kerem onun şüphelerini yersiz bulur. Peki Hümeyra’nın hisleri doğru mu çıkacak?

Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar 17 Eylül Pazartesi’den itibaren Elif ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece Tahtalıoğlu
Yardımcı Yönetmen: Emre Bahadır
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya
Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan Oral

Eklenme Tarihi: 2018/09/21
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE