Dizi "Emanet"

Hafta İçi 19:00

Emanet Dizisi 101. Bölüm İzle 25 Ocak Pazartesi

Emanet Dizisi 101. Bölüm İzle

25 Ocak 2021 Pazartesi

SEHER EVLİLİK TEKLİFİNE NE CEVAP VERECEK?

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın teklifi karşısında büyük bir şok yaşar. Seher yeğeni için Yaman’la evlenmeyi kabul edecek mi? Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Emanet 25 Ocak Pazartesi günü yeni bölümüyle 101. bölümüyle Kanal 7’de.

101. Bölüm Özeti:

Yaman’ın evlilik teklifi Seher’i şaşkına çevirmiştir. Seher bu teklife ne cevap verecektir? İbo’nun Kara’yla birbirlerini sevdiklerini söylemesi, herkesi şok eder. İbo, annesinin elinden kurtulmak için Kara’yı yakmıştır.

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Eklenme Tarihi: 2021/01/23
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE