Dizi "Emanet"

Hafta İçi 19:00

Emanet Dizisi 102. Bölüm İzle 26 Ocak Salı

Emanet Dizisi 102. Bölüm İzle

26 Ocak 2021 Salı

YAMAN VE SEHER EVLENEBİLECEK Mİ?

Emanet’te bu akşam yeğeninin geleceğini düşünen Seher Yaman’ın teklifini kabul eder. Yaman ve Seher’i bekleyen gizli tehlike ne? Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet 26 Ocak Salı günü yeni bölümüyle 102. bölümüyle Kanal 7’de.

102. Bölüm Özeti:

Seher, Yaman’ın evlilik teklifini kabul etmiştir. Artık evlenmeleri için hiçbir engel yok gibi görünüyor olsa da tehlike konağın içinde gezinmektedir. Kara, güç de olsa İbo’nun sevgililik oyunun kabul eder. Ancak kendini İbo’nun annesine beğendirmesi kolay olmayacaktır.

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Eklenme Tarihi: 2021/01/25
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE