Dizi "Emanet"

Hafta İçi 19:00

Emanet Dizisi 104. Bölüm İzle 28 Ocak Perşembe

Emanet Dizisi 104. Bölüm İzle

28 Ocak 2021 Perşembe

SEHER’İN HEYECANI

Emanet’te bu akşam Seher Yaman’la bu kadar yakın olmaya alışmaya çalışır. Fakat Seher’i bekleyen başka sürprizler vardır. Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Emanet 28 Ocak Perşembe günü yayınlanan son bölümüyle 104. bölümüyle Kanal 7’de.

104. Bölüm Özeti:

Yaman’ın İkbal’i bahane ederek kendisine bu kadar yakınlaşması Seher’e kalbi yerinden çıkacakmış gibi hissettirir. Ama asıl heyecanı kendisini bekleyen yeni günde yaşayacaktır. İbo’nun planı açığa çıkmıştır. Hayriye, var gücüyle Kara’ya karşı çıkarken beklenmedik bir olay Kara’yı herkesin gözünde kahraman yapar.

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Eklenme Tarihi: 2021/01/28
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE