Dizi "Emanet 1. Sezon"

Emanet Dizisi 105. Bölüm İzle 29 Ocak Cuma

Emanet Dizisi 105. Bölüm İzle

29 Ocak 2021 Cuma

SEHER VE YAMAN SÖZLENİYOR

Emanet’te bu akşam evlenmeye karar veren Seher ve Yaman bu yolda ilk adımı atar. Onların sözlenmesini hazmedemeyen Zuhal ne yapacak? Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet 29 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümüyle 105. bölümüyle Kanal 7’de.

105. Bölüm Özeti:

Yaman ve Seher sözlenmiştir ama Zuhal de korkunç planı için ilk adımını atmak üzere harekete geçer. Yaman ve Seher büyük bir tehdit altındadır. Hayriye’nin konuşmalarını duyup çok üzülen Kara’yı bu durumdan kurtaran Kiraz olur Kiraz’ın yardımıyla Kara, herkesi şaşkın çevirecek bir değişime girer.

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Eklenme Tarihi: 2021/01/29
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE