Dizi "Emanet"

Hafta İçi 19:00

Emanet Dizisi 113. Bölüm İzle 10 Şubat Çarşamba

Emanet Dizisi 113. Bölüm İzle

10 Şubat 2021 Çarşamba

SEHER VE YAMAN’I BEKLEYEN SÜRPRİZ

Emanet’te bu akşam Zuhal Seher’i tuzağa düşürmek isterken kendisi köşeye sıkışır. Her şeyden habersiz olan Yaman ve Seher ne ile karşılaşacak? Kanal 7 ekranlarının sevilen yerli dizisi Emanet 10 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 113. bölümüyle izle7.com’da.

113. Bölüm Özeti:

Zuhal, Seher’e kurdukları kumpas için harekete geçmişken köşeye sıkışır. Seher ve Yaman ise her şeyden habersiz nikâh hazırlıklarına devam etmektedirler. Ali ve Kiraz, İbo’ya yardım etme konusunda yine karşı karşıya gelirler.

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Eklenme Tarihi: 2021/02/10
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE