Dizi "Emanet 1. Sezon"

Emanet Dizisi 45. Bölüm İzle 6 Kasım Cuma

Emanet Dizisi 45. Bölüm İzle

6 Kasım 2020 Cuma

YAMAN YUSUF’U BULABİLECEK Mİ?

Emanet’te bu akşam Yusuf’un kaybolduğunu öğrenen Yaman herkesi ayağa kaldırır. Yaman Yusuf’u zamanında kurtarabilecek mi? Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet 6 Kasım Cuma günü yayınlanan son bölümü 45. bölümüyle izle7.com’da.

45. Bölüm Özeti:

Yaman, büyük bir tehdit altında olan Yusuf için herkesi ayağa kaldırır. Çok fazla zamanı olmadığını bilen Yaman’ın tek amacı Yusuf’a zarar gelmeden onu bulmaktır. Ali, sokaklarda Kiraz’ı ararken Kiraz ise büyük bir tehlikenin içindedir. Kiraz’ın kurtulmak için bir mucizeye ihtiyacı vardır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Dizinin konusu:
Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Eklenme Tarihi: 2020/11/06
Kanal 7 Avrupa ve Ülke TV Frekans Değişimi
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE